Брифінг військового комісара Сергія Паладія
26.09.19

Сьогодні, 26 вересня, в малому залі районної державної адміністрації відбувся брифінг військового комісара Чечельницького районного військового комісаріату  майора Сергія Паладія на тему «Проведення призову на строкову службу до лав Збройних Сил України восени 2019 року».

Головним завданням проведення осінньої призовної кампанії-2019, як зауважив військовий комісар Сергій Паладій, є недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування військ. Основний акцент зосереджуватиметься на ретельному вивченні особистих якостей призовників. Під час виступу він підкреслив, що призвані військовослужбовці строкової служби до участі в Операції Об'єднаних сил залучатися не будуть.
Щодо проведення в Чечельницькому районі осіннього призову громадян України на строкову військову службу Сергій Паладій повідомив, що на призовну дільницю з’явилося 54 юнака призовного віку. Відповідно до наряду, доведеного Чечельницькому РВК, під час осінньої призовної кампанії-2019 з району повинно бути призвано до ЗСУ 15 осіб. 

Урочисті проводи відбудуться 3 жовтня о 10.00 в районному будинку культури.

Під час брифінгу військовий комісар  звернув увагу на наступні аспекти:

- дії призовника коли він отримав повістку;

- відповідальність призовника за порушення правил військового обов'язку;

- категорії громадян, які не підлягають  або звільняються від призову;

- соціальні гарантії громадян, призваних на строкову військову службу.

123