27 квітня - день заснування Державного казначейства України
27.04.18

Шановні працівники управління Державної казначейської служби України у Чечельницькому районі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-ї річниці створення казначейської служби у державі та вашого професійного свята.

Висловлюємо щиру вдячність вам за розуміння і високу свідомість, за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку, адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, працюєте за міжнародними принципами та стандартами бухгалтерського обліку і звітності, користуєтесь сучасними технологіями управління бюджетними коштами, таким чином тримаючи руку на фінансовому пульсі району.

Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі і громаді Чечельниччини. Бажаємо вам миру, нових здобутків, фінансового благополуччя та процвітання, стабільності, людської шани, добра і усіх земних гараздів!

Голова райдержадміністрації                     Голова районної ради
    Сергій ПУСТОВИЙ                                        Сергій П’ЯНІЩУК