5 чечельниччан призвані на службу в ЗСУ
24.04.17

Сьогодні Чечельниччина проводжала 5 призовників до Збройних Сил України. Юнаки: Поліщук В.В. (с.Бондурівка), Лагерко О.В. та Качан О.В. (с.Стратіївка), Кравченко В.А. (с.Жабокричка) і Федченко С.І. (смт Чечельник) будуть захищати наше життя упродовж півтора наступних років.

З промовою до майбутніх захисників звернувся голова райдержадміністрації Сергій ПУСТОВИЙ. Сергій Михайлович зазначив, що хлопцям випало на долю служити Україні у той час, коли на нас напав ворог, але ми впевнені, що вони гідно нестимуть службу.

В.О військового комісару Віталій РУЦЬКИЙ побажав призовникам мати силу волі, витримку і пам’ятати про рідний край.

Провести своїх земляків прийшли селищний та сільські голови – С.Палісіка, В.Слюсар, О.Люлько та М.Савченко. Звертаючись до них, керівники територіальних громад зауважили, що чекатимуть їх після служби в ЗСУ здоровими, сильними, змужнілими, готовими працювати у своїх громадах.

Затим, священники української православної отці: Володимир, Віталій та Дмитро освятили і благословили новобранців на вірну службу.