500 тис.грн. - на реалізацію проекту
18.04.17

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

ПРІОРИТЕТИ КОНКУРСУ
Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:
1. Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді.
2. Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.
3. Створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).
4. Забезпечення партнерської підтримки молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб.
5. Забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва.
ФІНАНСОВІ УМОВИ
Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 500 тис. грн.
ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ
Конкурсні пропозиції можуть подавати молодіжні та дитячі громадські організації, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.
Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.
Громадська організація може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій. Одна конкурсна пропозиція має відповідати одному пріоритетному завданню.
Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 17 травня 2017 р. щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10-00 до 17-00 (у п’ятницю – до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 411.
Конкурс буде завершено протягом 15 днів після затвердження Державного бюджету на 2018 рік.
КОНТАКТИ
Контактні телефони: (044) 246-62-36, 289-13-09.

123