Стратіївка: обговорення перспективного плану
17.01.19

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка та відповідно до розпорядження голови Чечельницької районної державної адміністрації сьогодні, 16 січня, відбулося обговорення перспективного плану розвитку Стратіївської територіальної громади.

В обговоренні взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П’яніщук, сільський голова Олег Люлько та активісти села.

Виступаючи перед зібранням, Сергій Пустовий озвучив основні показники соціальнео-економічного розвику Чечельниччини у 2018 році і плани на найближчих три роки. «В найближчій перспективі – ремонт доріг, благоустрій територій, розвиток та забезпечення функціонування закладів соціально-культурної сфери, збереження екології», - акцентував очільник району.

Сільський голова Олег Люлько дав оцінку роботі Стратіївської сільської ради у 2018 році. «Ми забезпечили стовідсоткове виконання  призначень  по  мобілізації  власних     доходів  до  загального  фонд. 1 млн. 275 тис грн  - саме стільки поступило до бюджету сільської ради. За ці кошти було проведено ремонтні роботи у сільському будинку культури, надано субвенцію медичного пункту «Здоров’я», закладам освіти, проведено благоустрій села.  Облаштування 10-ти майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів, капітальний ремонт фасаду та даху сільського будинку культури, поточний ремонт центральної дороги та сільського медичного закладу – це і є наш дороговказ на найближчих три роки», - зазначив Олег Люлько.

В ході засідання також піднімалося питання об’єднання територіальних громад. Сергій Пустовий закликав усіх присутніх до співпраці у цьому напрямку, адже тільки разом можна ефективно використовувати ресурс задля розвитку громади. 

123