Акція «Серце до серця»
05.04.16

Сьогодні оргкомітет з підготовки та проведення акції «Серце до серця» провів перше засідання, на якому було озвучено план заходів. У засіданні взяли участь: заступник голови РДА О.Беседа, заступник голови районної ради Н.Крук, керівники структурних підрозділів РДА, керівники лікувальних установ.

З метою забезпечення доступу дітей до високоякісних медичних послуг та формування у молоді загальнолюдських цінностей, активізації молодіжного волонтерського руху з 4 по 24 квітня 2016 року в нашому районі проходитиме акція «Серце до серця».

До проведення Акції залучаються відділи РДА: освіти, культури та туризму, економіки та торгівлі, сектор молоді та спорту, сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ, служба у справах дітей, центр опіки та піклування, лікувальні заклади району.

Висвітлення ходу Акції та підбиття підсумків відбудеться публічно та буде оприлюднено у засобах масової інформації.