Активні громадяни - успішні громади
11.08.17

Сьогодні відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при Чечельницькій РДА. Члени ініціативної групи (Петро Гук - голова районної організації ветеранів України, Таміла Панасюк  -  голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України, Лариса Шабельник - голова громадської організації «Сталий розвиток Чечельниччини», Олеся Пʾяніщук – головний спеціаліст організаційного відділу апарату райдержадміністрації)  розглянули питання про створення нової громадської ради при райдержадміністрації та порядку подачі ІГС пакетів документів, відповідно вимогам постанови КМУ від 3 листопада 2010 р. № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

На засідання були запрошені: заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа та керівник апарату РДА Ольга Тимофієва. В ході засідання було прийнято рішення, що розгляд пакетів наданих документів інститутами громадянського суспільства відбудеться 4 вересня 2017 року.