Анатолій Олійник: "Докладатимемо усіх зусиль для того, щоб дітям

 

Анатолій Олійник: «Докладатимемо усіх зусиль для того, щоб дітям було комфортно і радісно навчатись»
 
30 травня голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник відвідав Вінницький православний навчально-виховний комплекс Святого Миколая, аби привітати його вихованців зі святом останнього дзвоника.
 Оглянувши приміщення навчального закладу та ознайомившись з його роботою, керівник області звернувся з вітальним словом до учнів, їх батьків та вчителів школи. «Все, що може бути найкраще для дітей, є в цьому закладі. Тут все зроблено з душею та любов’ю, - поділився враженнями від побаченого Анатолій Олійник. – Активна просвітницька робота, утвердження християнських принципів і канонів, виховання християнської етики – в усьому цьому я щиро бажаю вам успіхів та Божої допомоги».
Голова облдержадміністрації також наголосив, що обласна влада не стоятиме осторонь проблем, які можуть виникати у роботі закладу, а разом з керівництвом НВК докладатиме усіх зусиль для того, щоб дітям було комфортно та радісно тут навчатись.
Вітаючи вихованців православної школи із закінченням навчального року, очільник Вінниччини побажав їм здоров’я, радості, миру та Божої благодаті. Та з нагоди свята подарував дітям поїздку до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Затим - вручив похвальні листи відмінникам навчання.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА