Анатолій Олійник взяв участь у черговому засіданні президії обласної

Анатолій Олійник взяв участь у черговому засіданні президії обласної Ради
 
8 жовтня члени президії обласної Ради продовжили розгляд питань, запропонованих до порядку денного пленарного засідання 27 сесії обласної Ради 6 скликання, що відбудеться 10 жовтня. До роботи президії долучився також голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

Під час зібрання керівники окремих силових структур, департаментів та управлінь регіону виступили з інформацією щодо використання коштів обласного бюджету, виділених на потреби територіальної оборони, заходи з енергозбереження та на реалізацію в області проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». 

У ході засідання члени президії розглянули також питання щодо роботи постійних комісій обласної Ради та перевірки системи «Рада». Відтак затвердили порядок денний пленарного засідання 27 сесії обласної Ради.

Коментуючи питання матеріального забезпечення вінницьких військовиків у зоні АТО, голова облдержадміністрації повідомив, що вже в суботу до бійців батальйону територіальної оборони регіону буде відправлений черговий вантаж, до якого увійдуть, зокрема, пересувна лазня, 510 індивідуальних комплектів теплого обмундирування, 30 потужних обігрівачів, придбаних за кошти працівників пенітенціарної служби області, а також дрова та дошки для настилу. «Тож уже наприкінці тижня бійці нашого батальйону будуть забезпечені усім необхідним для зимового періоду», - відзначив Анатолій Олійник.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА