Анатолія Олійника нагородили почесною відзнакою Українського

Анатолія Олійника нагородили почесною відзнакою Українського козацтва
 12 вересня, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося нагородження голови облдержадміністрації Анатолія Олійника почесною відзнакою Українського козацтва - «Орденом – козацький хрест ІІ ступеню».
Нагороджували керівника Вінниччини Василь та Світлана Киричко, які є учасниками АТО і тільки-но повернулися зі Сходу нашої країни.
Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко.
«Для мене велика честь отримати нагороду такого рівня– висловив подяку Анатолій Олійник, - хочу зазначити , що це нагорода не лише для мене, а й для всіх працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, які мають безпосереднє відношення та вирішують безліч нагальних питань для бійців батальйонів Вінницької області, ризикуючи своїм життям захищають нашу державу».
За словами голови облдержадміністрації, на Вінниччині продовжується виконання робіт для надання всього необхідного нашим бійцям. Це насамперед гуманітарна та медична допомога, забезпечення харчуванням, а також підготовка до осінньо-зимового періоду, тощо: «Підрахувавши загальну суму, яку ми витратили для забезпечення бійців із зони АТО всім необхідним майже 14 млн грн».
В свою чергу Василь Киричко зазначив, що за сприяння голови облдержадміністрації багатьом бійцям із зони АТО було надано допомогу у вирішенні питань різного плану, а також надано можливість у повній готовності нести службу на території окупованих областей.
«Ми й надалі будемо сприяти у допомозі всім учасникам АТО, які не боячись за своє життя відстоюють суверенітет та незалежність України», - Анатолій Олійник.
Як зазначено у свідоцтві почесної відзнаки, очільника області нагороджено за особистий внесок у виконання Національної програми відродження та розвитку Українського козацтва.
Департамент  інформаційної  діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА