Арсеній Яценюк - керівництву областей : "Повинна бути злагоджена

 

Арсеній Яценюк - керівництву областей: "Повинна бути злагоджена і єдина команда"
 
 «Прошу всіх перестати піддаватися на різного роду провокації, зменшити емоційний градус і займатися конкретними справами для країни. Тими справами, яких від нас очікує народ України і які мають конкретний результат для кожного громадянина держави», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час селекторної наради з керівниками ОДА з питань стану виконання місцевих бюджетів у вівторок, 24 березня.
Арсеній Яценюк наголосив, що економічна ситуація в Україні непроста: «Але ми нашими спільними зусиллями, крок за кроком виходимо з цієї дуже складної економічної ситуації».
Глава Уряду підкреслив, що зараз дуже багато залежить від єдності країни: «Президент і Прем'єр-міністр працюють як одне ціле. Більшість парламентської коаліції підтримує складні, але правильні рішення Уряду і Президента. Нам зараз вдалося налагодити не просто діалог, а результативну роботу».
Така злагоджена робота, наголосив він, повинна бути і на рівні керівників обласних адміністрацій: «Повинна бути злагоджена і єдина команда, яка несе відповідальність за долю країни, що зіткнулася з найбільшими викликами в історії української держави».
«Від кожного з нас залежить, яке буде завтра. Ми з вами боремось за європейське майбутнє країни, за те, щоб були робочі місця, заробітна платня, кошти в бюджеті на ремонт доріг, відновлення лікарень, фінансування шкіл. За те, щоб у країні не було корупції, щоб корумпованих чиновників знімали і відсторонювали, як ми це робимо сьогодні. За те, щоб українець зрозумів, що є нова країна. Словам ніхто не вірить. Вірять тільки конкретним діям і конкретним результатам», - звернувся Арсеній Яценюк до керівників обласних держаних адміністрацій.