Арсеній Яценюк: Перенесення "виборів" на Донеччині й Луганщині

Арсеній Яценюк: Перенесення "виборів" на Донеччині й Луганщині - це намагання Росії продати повітря


«Після останньої зустрічі у «нормандському форматі» Росія вирішила перенести вибори. Переконаний, що це – трюк Росії. Спочатку вони вирішили провести вибори, потім – перенести їх. Це спосіб «продати повітря», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у четвер, 8 жовтня, під час зустрічі з Державним міністром у справах Європи Великої Британії Девідом Лідінгтоном.
Глава Уряду підкреслив, що «завжди був і є скептичний щодо бажання російського президента і російського режиму виконати Мінські домовленості»: «Але ми маємо діяти спільно і залишатися об’єднаними, щоб тиснути на Росію, змусити її повністю виконати Мінські домовленості – не вибірково, а повністю». 
Девід Лідінгтон запевнив у незмінній підтримці Урядом Великої Британії суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.
Він зупинився на питанні санкцій щодо Російської Федерації: «Ми заявляємо, що Росія повинна і далі нести відповідальність за свої дії, що вона повинна виконати те, що зобов’язана зробити за Мінськими домовленостями. Ми маємо побачити виконання цих домовленостей Росією загалом, а не лише частково».
Девід Лідінгтон також наголосив на важливості співпраці українського та британського Урядів на підтримку впроваджуваних Урядом України реформ: «Велика Британія буде й далі робити вже можливе, щоб підтримати вас, Президента та Уряд, у впровадженні внутрішніх реформ, а також в захисті цілісності України».
Арсеній Яценюк підкреслив, що високо цінує зусилля персонально Прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона та Уряду Сполученого Королівства на підтримку територіальної цілісності України і боротьби проти російської агресії. «Ваша позиція - надзвичайно важлива», - наголосив Прем’єр-міністр України.