Автобусний парк Вінниччини поповнився

Автобусний парк освіти Вінниччини поповнився на 49 нових шкільних автобусів
Напередодні нового навчального року заклади освіти області отримали від держави чудовий дарунок – майже півсотні новеньких шкільних автобусів поповнили освітянський автопарк регіону, аби забезпечити учням Вінниччини організований під’їзд до місць навчання, зробити дорогу до школи більш комфортною та безпечною. 29 серпня по-святковому прикрашені 30 шкільних автобусів вишикувалися на міській площі Василя Стуса, аби, роз’їхавшись по районах, вже 1 вересня вийти на визначені маршрути.
Аби привітати освітян області із цією знаковою подією та вручити сертифікати на отримання шкільних автобусів, до концертної зали «Плеяда» завітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова Вінницької міської ради Володимир Гройсман.
«Дуже приємно, що сьогодні ми можемо підтвердити задеклароване слово реальними діями та черговий раз продемонструвати свою послідовність у вирішенні галузевих питань, - звернувся до присутніх керівник Вінниччини Іван Мовчан. – У нас була певна домовленість з Кабінетом Міністрів України, безпосередньо з Міністром освіти і науки Дмитром Табачником, і вже сьогодні ми маємо можливість вручити 30 нових шкільних автобусів. Ще 19 надійдуть в райони області найближчими днями. Тож можемо впевнено стверджувати, що дану освітянам області обіцянку виконали сповна».
Голова облдержадміністрації наголосив, що Президент України Віктор Янукович особливу увагу приділяє сьогодні процесам модернізації вітчизняної освіти, а отриманий дарунок - це реальний інструмент для того, аби кожен школяр, незалежно від місця проживання, мав змогу навчатися у сучасній, належно оснащеній школі. «Таким чином якісна освіта стане ще доступнішою. А це – наша основна мета», - підкреслив Іван Мовчан.
Спільно з головами обласної та Вінницької міської рад очільник регіону вручив керівникам районних відділів освіти сертифікати на отримання шкільних автобусів та побажав, аби дорога до знань для школярів Вінниччини була світлою та широкою.