Берізецькі посиденьки
26.02.19

21 лютого 2019 року в с.Берізки – Чечельницькі в місцевому кафе відбулися «Берізецькі посиденьки» з людьми літнього віку. Даний захід був організований сільським головою Гричулевич Лідією Володимирівною. На заході були присутні жителі села та запрошені гості: начальник управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА Станіслав Мартинюк, директор територіального центру Любов Гарник  та колектив «Рогізяночка» с.Рогізка, який радував  всіх присутніх своїми танцями та піснями.

Перед початком проведення свята присутніми було вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні  хвилинною мовчання.

Далі  гурт «Берізецькі пави» привітав піснею  про їх рідне село,  яку власноруч  написала  Лідія Володимирівна.   В ході проведення свята жителі села Берізки розповідали історії свого життя,  як вони працювали,  як збирались вечорами та співали народні пісні. Всі вони дякували організатору свята Лідії Володимирівні  за гарно проведений час ,який вона їм подарувала разом зі своїми помічниками, дякували за те, що вона  завжди піклується за них та дбає про рідне село.