Безкоштовна правова допомога переселенцям

Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група» з червня 2015 року по теперішній час надає безперервну безкоштовну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та постраждалому від конфлікту населенню України.

Таку можливість організація отримала завдяки фінансовій підтримці та в рамках проекту Датської Ради у справах біженців (ДРБ) «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарного реагування на ВПО та постраждалого від конфлікту населення України».

Надання безоплатної правової допомоги постраждалому від конфлікту населенню сходу України, яке мешкає на території Вінницької області, здійснюється фаховими юристами шляхом безпосередньої «доставки» юридичної підтримки тим, хто того потребує через організацію виїзних мобільних юридичних клінік в місця масового проживання ВПО на вищевказаний території, а також шляхом особистого прийому у м.Вінниці.

До переліку юридичних питань, з яких переселенці найчастіше звертаються за допомогою, входять наступні:

·         соціального захисту;

·         спадщини;

·         прав дитини;

·         розлучень, виплати аліментів;

·         свободи пересування;

·         реалізації права на доступ до медичної допомоги;

·         оформлення документів (свідоцтва про народження, свідоцтва про смерть, паспорт, атестат, інших документів);

·         інші питання, які потребують юридичної допомоги.

Якщо Ви є внутрішньо переміщеною особою (переселенцем) та мешкаєте на території Вінницької області, Ви можете отримати доступ до кваліфікованої та безкоштовної правової допомоги, зателефонувавши в робочі дні (понеділок - п’ятниця з 09:00 до 13:00 та з 14:00 до 18:00) за номером :

067-467-76-79

(Олексій Олегович)