Брифінг військового комісара С.Паладія
22.11.17

Учора відбувся брифінг військового комісару Чечельницького районного військового комісаріату капітана Сергія Паладіящодо підвищення іміджу Збройних Сил України. У брифінгу взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій Пʾяніщук,  перший заступник голови РДА Віталій Савчук, заступник голови РДА, голова призовної комісії Ольга Беседа, керівники територіальних громад району та структурних підрозділів райдержадміністрації. На розгляд були винесені питання:

1.Обов’язки керівників підприємств, установ (організацій) по врученню повісток призовникам;

2.Організація та ведення військового обліку на підприємстві, установі організації, обов’язки керівника підприємства та посадової особи відповідальної за військовий облік,

3.Звітні документи, які відпрацьовуються на підприємстві з питань військового обліку та строки їх надання до військових комісаріатів;

4.Порядок проведення звірок облікових даних карток форми П-2 з військовими комісаріатами;

5.Порядок ведення військового обліку в сільських, селищних та міських радах, реєстрація (зняття з реєстрації) призовників та військовозобов’язаних;

6.Стосовно призову громадян на строкову військову службу восени 2017 року;

7.Стосовно відбору та прийняття громадян на військову службу за контрактом;

8.Вступ до вищих військових навчальних закладах ( ВВНЗ).

По закінченню брифінгу було прийнято спільне рішення щодо проведення призовної кампанії та проведення інформаційної роботи серед населення району по набору на контрактну службу в ЗСУ.