Чечельниччани - учасники встановлення світового рекорду Гіннеса
09.12.16

23 серпня 2016 року, у День Прапора України, відбулась ре­єстрація світового рекорду Гіннеса у номінації «Найбільший у світі килим із живих квітів» у вигляді державного прапора!

Понад 5800 приватних осіб, учбових і дитячих закладів, підприємств, муніципалітетів з усієї України взяли участь у цьому грандіозному заході. Окрім створення рекордно­го за розміром квіткового прапора, менші прапорці із кві­тів з’явилися в більшості районних та обласних центрів і навіть у невеликих селищах нашої неньки.

Чечельниччина теж долучилася до виготовлення «живого» прапора, розміщеного у Пирогово поблизу Києва. Площа цього килима, схожого до нашого Державного Прапора, склала більше 13-ти тисяч квадратних метрів.

Всього 18 сертифікатів отримають найближчим часом підприємства, установи та приватні особи нашого району за активну участь у встановленні нового світового рекорду Гіннесса!

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи.