Чечельниччина прощалася з Русланом Кушніром
27.10.17

31-річний старший сержант поліції Руслан Кушнір, уродженець с.Жабокричка, працював охоронцем народного депутата України Ігоря Мосійчука і загинув під час теракту у Солом'янському районі столиці. Колишній беркутівець, у 2014 році він одним із перших пішов служити добровольцем в АТО. Після демобілізації служив у полку поліції особливого призначення Києва.

Сьогодні побратими, колеги та односельці проводжали його в останню путь на колінах. Сільський голова Каташинської сільської ради Микола Савченко згадує загиблого як порядного сім'янина, який любив доньку та піклувався про батьків. Колишній командир взводу  Олександр Огневий під час прощання із загиблим зазначив: "він виконав свій обов’язок - врятував життя іншим людям".
У батьків Руслан був єдиним сином. У загиблого лишилася 4-річна донька і вагітна дружина.

Співчуваємо…