ЧЕЧЕЛЬНИЧЧИНА ПРОВОДЖАЛА МОБІЛІЗОВАНИХ БІЙЦІВ

15 липня на центральній площі селища відбулося зібрання, щоб провести чотирьох мобілізованих бійців з нашого району - Віталія Іванюка з с. Любомирка, Олександра Безпалька з с. Стратіївка, Степана Бучацького з с. Тартак, Григорія Снігура з с. Луги у центр військової підготовки с. Старичі, Яворівського району, Львівської області.

Підтримати хлопців та побажати їм успішного повернення прийшли представники влади, голови територіальних громад, друзі, родичі та жителі нашого району.

На зібранні  з цього приводу виступила заступник голови РДА Ольга Беседа. "Кожен воїн, який сьогодні стоїть на обороні нашої країни, глибоко у своєму серці плекає любов до своєї Батьківщини та українського народу. І всі ми гордимося, що у нас є такі хлопці, які незважаючи ні на що, готові боронити кордони своєї країни та захищати від ворога власні родини. Повертайтесь живими та неушкодженими  до рідних домівок", -  сказала Ольга Віталіївна.

Поблагословив чоловіків у далеку дорогу отець Полікарп -  священнослужитель костелу св. Йо-сипа Обручника, і подарував  образочки та хрестики, які стануть оберегом для них.

Тривога та сум були присутні в кожного, хто знаходився на площі. Після урочистих проводів, мобілізовані вирушили до військової  частини.