Чечельницький район із робочим візитом відвідала делегація із Республіки Молдова

Чечельницький район із робочим візитом відвідала делегація із Республіки Молдова
 
23-25 квітня в Чечельницькому районі перебувала делегація в складі 7 осіб з Кішкаренської примерії Синжерейського району Республіки Молдова. Зустрічали почесних гостей голова Чечельницької райдержадміністрації Пустовий Сергій Михайлович, голова районної ради Шепітко Сергій Васильович та спеціалісти Чечельницького ресурсного центру розвитку громад.
Мета даного візиту:
- ознайомлення з кращими практиками впровадження молдавських проектів українськими місцевими органами самоврядування;
- ідентифікація партнерів (органів місцевого самоврядування з України та Республіки Молдова) по транскордонним проектaм;
- забезпечення підтримки у створенні партнерства (місцевого самоврядування), у тому числі, з громадськими організаціями за проектами місцевого розвитку, також в обговоренні та обґрунтуванні складання угоди;
- консолідація здібностей учасників, створення реального партнерства та проектних ідей.
 По приїзді на Чечельниччину,  іноземну делегацію із Республіки Молдова,  окрім керівництва району, гостинно зустрічав та прийняв в с. Ольгопіль депутат обласної ради, директор СТОВ АФ «Ольгопіль» Каленич Павло Євгенійович, його заступник  Качинський Микола Францович та сільський голова Козоріз Петро Володимирович.
Наступного дня делегація відвідала Ольгопільську середню загальноосвітню школу, де  їх зустріли директор школи Кікавський Віктор Григорович, педагогічний та учнівський колективи. Гості були вражені щирістю і патріотичністю даного заходу. На очі навертались сльози гордості за Україну і її дітей.
Побували й на пасіці голови асоціації бджолярів Чечельницького району, знавця та фаната своєї справи, Кікавського Віктора Григоровича.
Була нагода гостям із Молдови на чолі із головою сільської ради Сільвією Цуркан взяти участь у мітингу-реквіємі з нагоди 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, який відбувся 24 квітня в центральному парку селища Чечельник.
На конференції по обміну досвідом за участю представників органів влади, місцевого самоврядування, місцевих ЗМІ,   колеги з Молдови розповіли всім присутнім про участь примерії (сільської ради) у міжнародних грантах та проектах, показавши при цьому свої досягнення.
В рамках офіційного візиту на Чечельниччину, іноземна делегація ознайомилась із роботою ТОВ «Лісмайстер», де їх також гостинно зустрічали, завітали до ДНЗ «Калинка», до РБДТ. В ході відвідування РБДТ, гостей приємно вразила виставка робіт вихованців закладу, особливо майстер-клас, який провела Ольга Гребенщикова. Цікава екскурсія та приємні враження залишились у пам’яті делегації.
Надзвичайно приємні враження в іноземної делегації викликав острів Тузла-2.  Слова подяки Павлу Євгенійовичу Каленичу за незабутні враження делегація відобразила в книзі відвідувань.
В останній день свого робочого візиту на чечельницькій землі, 25 квітня, гості із Молдови ознайомились із роботою станції юних натуралістів, оглянули всі роботи, які проводяться юннатами, оглянули «Музей хліба», та були задоволені атмосферою, яка панує в даному закладі.
Відвідали гості в цей день і Національний парк «Кармелюкове Поділля» та спортивний клуб «Сапсан», відвідали урочище «Вишенька», ознайомились із природою та чудовими краєвидами.
Взагалі, ця 3-денна зустріч справила на усіх незабутні враження! То ж надіємось на тісну співпрацю та щиру дружбу!