Чергова хвиля мобілізації також торкнулась родин нашого району

За повістками військкомату до Збройних Сил України призвано і жителів  нашого району. Спочатку захисники пройдуть військову перепідготовку, а вже потім, за необхідністю, будуть направлятися в зону проведення антитерористичної операції.
Родичі, жителі територіальних громад, працівники організацій та установ селища, сіл зібралися на вулиці Героїв Майдану районного центру, щоб засвідчити свою солідарність з захисниками.
Перед зібранням виступив голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, який  висловив побажання якомога швидше хлопцям живими та неушкодженими поверну-тися до рідних домівок, наголосив на мужності та патріотизмі мобілізо-ваних, які в скрутну хвилину для нашої країни стали на її захист.
Повернутися з перемогою живими та неушкодженими побажав захис-никам отець Петро, настоятель Чечельницького костелу св. Йосипа, який поблагословив мобілізованих,  роздав воїнам хрестики та іконки …