Демівчани святкували День села
01.10.19

21 вересня жителі мальовничого куточка Демівка, яке прекрасне своєю природою, своїм героїчним минулим і багатою історією, святкували день села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. 

Привітали громаду та його жителів голова районної ради П’яніщук Сергій Вікторович, перший заступник голови районної державної адміністрації Савчук Віталій Володимирович, представник агрофірми «Чарівна нива» Кирилюк Олександр Олександрович та сільський голова Кифоренко Павло Єфремович, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди, добробуту.Та зазначили, що саме з маленького села починається Україна. 

Згадали гості та жителі свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України, а також ветерані Другої світової війни та учасників війни в Афганістані. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого Кифоренка Бориса Борисовича. 

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан: старожилів, багатодітну сім’ю, наймолодшого жителя, іменинників та інших жителів громади. 

Сільські аматори сцени організували святковий концерт. Радували своїм співом: народний колектив "Демівчанка", Чіркова Каріна, Мироненко Людмила, Карпенко Олександр, Атаманенко Василь та Вікторія, Шарапанівський Віталій, а також гості свята Стипанишена Вікторія, Іван Ганзера та Кукушкін Костянтин. 

Під час свята до уваги гостей була представлена виставка робіт майстрині Бурлаки Любові Миколаївни. 

Окрім концерту гості та жителі сіла могли пригоститися українськими стравами. Скуштувати їх назбиралось чимало охочих. 

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села. 

123