22.12.18

З нагоди 28 річниці створення ДСЗ у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ було проведено День відкритих дверей. В рамках заходу відбулося засідання « круглого столу» на тему: “ Взаємодія служби зайнятості з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавцями на ринку праці району в реалізації норм Закону України « Про зайнятість населення.», семінар для жінок « Жінка на ринку праці» та презентація роботодавця - творча майстерня Vesta. Учасники « круглого столу»: Савчук Віталій Володимирович – перший заступник голови Чечельницької РДА, Крук Наталія Анатоліївна – заступник голови Чечельницької районної ради, Мартинюк Станіслав Миколайович – начальник управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА, Іванова Людмила Сергіївна – перший заступник начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, Гибало Віталія Владиславівна – заступник директора ТДВ РП « Агромаш», Іващенко Олена Іванівна – депутат Чечельницької селищної ради, обговорили питання ринку праці району, директор Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ , Олена Котенко ознайомила присутніх з головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі, з сучасними сервісами: профілювання безробітних та соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту, інтернет-ресурс з електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи, а також звернула увагу на основні пріоритети в діяльності державної служби зайнятості на 2019 рік, а саме : впровадження інституту кар’єрного радника, супроводження безробітних до і після вирішення питання працевлаштування, робота в територіальних громадах та ОТГ, надання працівниками центрів зайнятості усіх соціальних послуг. По завершенню « круглого столу» учасникам були роздані рекомендації.
Колишні безробітні жінки - Довбуш Тетяна( ПП творча майстерня Vesta) та Коржук Наталка взяли участь у семінарі для жінок, вони розповіли історію свого успіху. Наталка наразі працює перукарем та розповсюджувачем косметики, а Тетяна займається хенд - мейдом, нею був проведений майстер – клас по виготовленню новорічних прикрас.