День Європи - у Чечельнику
18.05.18

Сьогодні на Молодіжній площі селища відбулась урочистості з нагоди ухвалення рішення Радою міністрів Європейського Союзу  щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Громадськість Чечельника у вишиванках з  Державним прапором України та прапором Європейського Союзу колоною рушила від адмінприміщення районної ради до нещодавно побудованої Молодіжної площі.  Участь в заході взяли  керівники району, учнівська молодь, громадськість, вихованці дитячого садочку.

Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. Нині святкування Дня Європи набуло особливого для кожного з нас значення. Адже європейські ідеали свободи, демократії та добробуту вистояли на майданах мільйони наших співгромадян.

Знаково, що саме молодь і діти були учасниками урочистої концертної програми. Не став на заваді навіть невеликий дощ.