Державна нагорода України - нашій землячці
13.03.18

7 березня Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня». Почесне звання «Заслужений працівник культури України» присвоєно керівнику народного хорового аматорського колективу сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Ольгопіль» Валентині Овсіївні Дорош.

«За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю», - сказано в Указі.

Валентина Овсіївна зізнається: «Ця нагорода не лише моя. Вона спільна: керівника, учасників хору і мецената. Наш хор знаний і в Україні, і за її межами. Ми вдячні депутату обласної Ради, керівнику Агрофірми «Ольгопіль» Павлу Каленичу за підтримку».

Нагадаємо, що уже більше 30 років Валентина Дорош є художнім керівником хорового колективу СТОВ «АФ «Ольгопіль». Із 1999 року коллектив носить  почесне звання - народний аматорський хор. Сотні виступів, концертів, конкурсів принесли успіх і славу колективу. Кожен твір – то витвір мистецтва. Кожен виступ – то буря емоцій і шквал оплесків.

Вітаємо Заслуженого працівника культури України Валентину Овсіївну Дорош і бажаємо міцного здоров’я, довголіття,  натхнення і творчих успіхів!