Директор VILLA MILK в числі переможців
02.12.19

29 листопада відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів XVІ щорічного Міжрегіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля».

 

Метою конкурсу є популяризація досягнень, ролі та місця підприємництва в соціально-економічному житті регіону, сприяння формуванню регіональних пріоритетів виробництва товарів та послуг.У семи номінаціях відзначено близько ста кращих підприємств Поділля, які щоденно і наполегливо працюють в ім’я світлого майбутнього нашої держави.

Вперше за шістнадцять років існування, конкурс «Бізнес-еліта Поділля» розширив географію проведення. Цьогоріч заявки на участь у конкурсі подали не лише підприємства Вінниччини, а й компанії із сусідніх областей – Хмельниччини, Житомирщини, Одещини.

Голова облдержадміністрації привітав учасників конкурсу та нагородив п'ятнадцять підприємств-лауреатів номінації «Вершина Лідерства», підкресливши неабияку важливість його проведення: «Протягом шістнадцяти років ми відзначаємо найуспішніших підприємців регіону. Завершення року – це чудова нагода подякувати кращим із кращих – тим, хто сумлінно сплачує податки, підтримує соціально-гуманітарні проєкти, розвиваючи наш регіон. Із розширенням географії конкурсу зростає його престижність та конкуренція між учасниками. Але найголовніше те, що всі вони є відповідальними роботодавцями, які забезпечують робочі місця та розвиток економіки краю», – зазначив Владислав Скальський.

Він побажав лауреатам конкурсу ніколи не зупинятись на досягнутому, нарощувати потужність власних підприємств, зміцнювати позиції вітчизняного виробництва, слугувати орієнтиром для інших, створюючи умови для бізнес конкуренції.

Варто зазначити, що конкурс відбувся в рамках «Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року» за ініціативи ВОГО «Регіональний центр підприємництва» та за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

Переможці конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» отримали дипломи у семи номінаціях: «вершина лідерства», «компанія-лідер», «якість», «довіра», «надійність», «наша марка» та «стабільність».

Директор  молокопереробного заводу Villa Milk Віталій Істатов - в числі переможців конкурсу у номінації "Якість".

123