Для тих, хто займається військовим обліком
04.08.17

Головний спеціаліст з питань персоналу апарату райдержадміністрації Тетяна Татчин надає роз’яснення щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”.

1.Начальникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації при веденні військового обліку у підпорядкованому структурному підрозділі необхідно забезпечити виконання Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”.

2.З метою забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, особовим складом у мирний час та особливий період, начальникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”:

- призначити  своїм наказом відповідальних осіб за ведення військового обліку та їх посадові інструкції;

- перевіряти у співробітників під час прийняття на роботу наявність військово-облікових документів: у призовників – посвідчень про приписку до призовних дільниць, а у військовозобов’язаних – військових квитків або тимчасових посвідчень. При цьому прийнятя на роботу військовозобов’язаних/призовників здійснюється тільки після взяття їх на військовий облік у районних військкоматах;

- оповіщати на вимогу районних військкоматів призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до районних військкоматів і забезпечення їх своєчасного прибуття;

-   у семиденний термін інформувати Чечельницький районний військовий комісаріат про призначення, переміщення і звільнення осіб, відповідальних за ведення військового обліку;

- організувати періодичне звіряння особових карток призовників і військовозобов’язаних із записами у військових квитках та посвідчення про приписку до призовних дільниць;

- вести та зберігати журнал обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та звіряння їх облікових даних з даними районних військкоматів.