До виділеного ресурсу потрібні людські руки і величезна відповідальність

До виділеного ресурсу потрібні людські руки і величезна відповідальність. Інакше не буде жодних зрушень

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, спілкуючись 10 січня з активом Ямпільського району.
Під час зустрічі, що проходила у приміщенні районної державної адміністрації, керівник Вінниччини інформував представників громади Ямпільського регіону про результати роботи обласної влади за минулий рік та основні завдання й пріоритети на рік поточний.
«У минулому році ми з вами розпочали масштабну роботу, в якій домінуюча роль належала саме територіям і усвідомленню людьми того, що ми самі повинні розвивати свій регіон, - зауважив Іван Мовчан. – Результатом цієї роботи є величезний спектр соціальних об’єктів, які набули сьогодні якісно нового вигляду. Це більше 600 відремонтованих закладів у сфері культури, понад 800 закладів первинного рівня та 27 вторинного в охороні здоров’я. У галузі освіти – більше 30 замінених котелень у школах та сотні навчальних закладів, де замінено вікна».
Голова облдержадміністрації підкреслив, що робота упродовж минулого року дала чітко зрозуміти: до ресурсу, який виділяється сьогодні на різних рівнях, необхідні ще людські руки і величезна відповідальність. Інакше не буде жодних зрушень. А також зауважив, що дуже важливо, аби в поточному році робота за визначеними напрямами продовжувалася іншими, значно швидшими темпами. 
Інформуючи про плани обласної влади на 2014 рік, Іван Мовчан повідомив, що на останньому засіданні Ради регіонів Президент України Віктор Янукович одним із пріоритетів визначив розвиток інфраструктури сільських територій. «Переконаний, що за умови достатнього фінансового ресурсу, маючи відпрацьовану модель роботи, ми зможемо у цьому плані зробити чимало», - зазначив очільник регіону, додавши, що серед пріоритетних завдань на рік поточний також питання ремонту доріг та облаштування водогонів.
«Нині готується розгорнута карта доріг області. І ми працюємо над розробкою такого формату, який би забезпечив кожен відрізок шляху певним фінансовим ресурсом для проведення ремонтних робіт та відповідальними людьми, - наголосив керівник Вінниччини. – Також необхідно відпрацювати системну програму, яка б дала можливість за 3-5 років побудувати якісні водогони для забезпечення наших жителів питною водою».
Серед планів на 2014 рік очільник регіону також озвучив повне оновлення комплексу обласної лікарні імені М.Пирогова, завершення комплектації хірургічного корпусу цього медичного закладу та створення перинатального центру. 
«Минулий рік продемонстрував, що в нас є резерви і є люди, які розуміють необхідність започаткованої роботи. І якщо нам вдасться достукатися до сердець ще багатьох інших наших земляків, то в кінці цього року матимемо ще кращий результат», - підсумував Іван Мовчан.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА