До закінчення конкурсу – 1 місяць!
11.05.16

Цьогоріч у нашому районі вперше проводиться конкурс проектів розвитку територіальних громад, в якому можуть брати участь селищна та сільські ради району, які в установлений строк надали відділу економіки та торгівлі Чечельницької районної державної адміністрації необхідні документи. Пріоритеті напрямки:

- зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери закладів освіти, охорони здоров’я, культури, творчих колективів;

- благоустрій населених пунктів;

- підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлюваних джерел енергії;

- розвиток фізичної культури і спорту;

- організація захисту громадського порядку;

- охорони навколишнього природного середовища;

- розвиток туристичної діяльності та курортної справи, відновлення народних промислів;

- створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів;

- поліпшення безпеки життя, зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф.

Прийом документів на конкурс завершується 14 червня 2016 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ економіки та торгівлі Чечельницької районної державної адміністрації.