Допомога надійшла вчасно
09.10.17

Чечельниччина відправила лісоматеріали в якості допомоги до Калинівки, постраждалої від вибухів на військових складах. Про це звітував завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Олег Шестаківський. «Допомога надійшла від державного та приватного секторів нашого району. Так, ДП «Чечельницький лісгосп» надав деревину, підприємець Олександр Мельник виготовив пиломатеріали а СТОВ АФ «Вербка» забезпечила їх доставку», - зазначив Олег Валерійович. Так, черговий вантаж допомоги надійшов до с.Павлівка ввечері 4 жовтня. З Чечельницького району було відправлено 9 куб.м. пиломатеріалів для капітального ремонту у Павлівській школі.

Враженнями від отриманої допомоги поділилася директор Павлівської загальноосвітньої школи Калинвського району Тетяна Шуманська. Так, за її словами, необхідна закладу допомога – дошки і бруси – надійшли дуже вчасно. «Ці матеріали будуть використані для відновлення даху нашого навчального закладу, який постраждав від вибухів», - каже Шуманська.