Допомога жителям – на контролі
13.09.16

Комісія з питань надання державної допомоги під головуванням керівника апарату райдержадміністрації О.Тимофієвої сьогодні розглянула 54 справи заявників по призначенню субсидій та виплат на дітей. Засідання даної комісії відбувається один раз на місяць. На розгляд виносяться справи жителів району, які не надали повний пакет документів на призначення державної допомоги, але претендують на неї.

Під час засідання начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації С.Мартинюк наголосив: «Ми працюємо виключно в рамках законів України. Звичайно, держава піклується про незахищені верстви населення (багатодітні і малозабезпечені сім’ї), але батьки зобов’язані працевлаштуватися, а не чекати на допомогу від держави».

У підсумку комісією прийнято рішення про призначення заявленим 38-ми жителям субсидій, державну соціальну допомогу призначено одній сім’ї, восьми сім’ям призначено із зменшенням та сім сімей отримали відмову.