Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас зі святом!
01.06.20

Ось ми і дочекались літа,

Перше червня – ваша втіха,

Бо цей день у всьому світі,

Приурочили вам дітям!

Все навкруги у квітах,

Променів сонця багато –

На планеті Земля наші діти

Відзначають нині свято.
 

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Чечельницького району і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати саме ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов'язків.А також з метою забезпечення права дітей на сімейне виховання в районі застосовується практика усиновлення дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, влаштування їх під опіку, піклування, в прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

На території нашого району проживає та виховується3257 дітей (неповнолітніх), а також функціонує: 4 прийомних сім’ї, в яких проживає 7 дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;29 опікунських сімей, в них виховуються 34 дитини;265 багатодітних сімей, в них проживає 892 дитини.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 

З повагою до Вас

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Тетяна Фаренюк

123