Фестиваль "Медовий Спас - Свято у нас" у с. Жабокричка
30.08.18

Свято розпочалося о 17 год. Тут же розмістилася виставка-ярмарок медової продукції та виставки народної творчості. На свято з’їхались фольклорні колективи та аматори сцени. Також на свято завітали Тетяна Денисюк  та Народний артист України Микола Янченко, Бершадський ансамбль естрадного танцю "Мрія" та інші. Всіх гостей заходу пригощали запашною юшкою та засипаною кашею.

На початку свята з вітальними словами до глядачів звернулися почесні гості заходу: голова Чечельницької районної ради - Сергій П’яніщук, перший заступник райдержадміністрації – Віталій Савчук, начальник відділу культури і туризму РДА Аліна Шумило, сільський голова – Микола Савченко, директор агрофірми «Україна – О» Михайло Федчишен, депутат обласної Ради – Павло Каленич та інші. Після чого продовжили вечірню концертну програму незабутніми і вражаючими виступами. Глядачі не шкодували оплесків для гостей та були задоволені концертною програмою. Завершився ж довгоочікуваний фестиваль «Медовий Спас - свято у нас» святковою дискотекою під нічним зоряним небом.