Герої не вмирають!

Вже не побачить сина.
І батько плаче, і дитя,
Кохана і дружина.
Та пам’ять житиме в віках,
Не вмре і не загине.
Слава героям, слава їм
І слава Україні!

Юлія Волощакевич

29  серпня  2014 року  трагічним  криком  увірвався  в  Чечельник.  Наш  молодий  земляк, капітан Халус Руслан Петрович загинув  під час виходу з Ілловайського  котла «зеленим  коридором» при обстрілі  російськими десантниками біля села Горбатенко.
    Рівно 2 роки тому  не  стало  нашого  дорогого  земляка -  Руслана  Петровича Халуса.  Важко  звикнутися з втратою! Не дають спокою тривожні  думки про  непоправну смерть…  Але пам’ять залишається живою.  Руслан Петрович буде  вічно жити в наших серцях, ми пам’ятаємо  його  щиру усмішку, веселі,  живі, допитливі  очі і  інтерес до всього доброго:  цікавість і життєвий  поклик до  правди  і милосердя!
    Ні, він не вмер, допоки ми його пам’ятаємо…
   Тому,  бібліотекарі  дорослої  бібліотеки  організували  сторінку  історичної  пам’яті  Руслану  Халусу,  саме   2  роки тому, 29 серпня,  перестало  битися  його   любляче серце. Його  немає  поруч,  проте читачі  бібліотеки  і жителі  Чечельника  та  району  не  забули  про  свого   молодого  героя!  Виставка «В його серці жила Україна», оживила в пам’яті  життя  і приклад героїзму і захисту  України - Руслана. Адже  квіти, запалені  свічки, вірші, пам’ять, спогади матері – доповнили  захід.  Хвилина  мовчання  про  героя, сльози  на  очах  в  усіх  присутніх – це ще один внесок в  героїзм і приклад для  молоді.  Ми в вічному боргу перед матрі’ю – Світланою  Іванівною,  яка виростила  прекрасного сина України.
  Герої не  вмирають! І пам’ять про них з роду в рід!