Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман сподівається, що

 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман сподівається, що з квітня Парламент перейде до системної роботи щодо реалізації Плану законодавчого забезпечення реформ

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман сподівається, що з квітня Парламент перейде до системної роботи щодо реалізації Плану законодавчого забезпечення реформ.
Під час засідання Погоджувальної ради у понеділок В.Гройсман подякував фракціям за «якісну роботу» над проектом Плану законодавчого забезпечення реформ, зокрема, у частині напрацювання антикризових законопроектів та законодавчих актів, які необхідно прийняти «на середньострокову перспективу».
«Я розраховую, що до 26 березня ми напрацюємо ці механізми, і з квітня перейдемо до системної роботи щодо прийняття відповідних рішень і вирішення проблем, які існують у державі», - сказав він.
Як повідомлялося раніше, цей План буде остаточно узгоджений Коаліцією не пізніше 26 березня і після цього стане планом дій для Верховної Ради. До цього робота над документом буде відбуватися в семи тематичних робочих групах, які будуть сформовані відповідно до розділів документу.
Робочі групи включатимуть представників від кожної депутатської фракції Коаліції, Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України, також секторальних експертів. Перед ними стоятиме завдання узгодити перелік важливих для реформ законопроектів, послідовність та терміни їх прийняття.
 
 Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА