Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав усіх

 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав усіх народних депутатів, усі фракції та групи прийняти спільну заяву щодо трагічних подій біля стін Парламенту 31 серпня та взяти на себе зобов’язання неухильно дотримуватися норм парламентаризму і Регламенту

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав усіх народних депутатів, усі фракції та групи прийняти спільну заяву щодо трагічних подій біля стін Парламенту 31 серпня та взяти на себе зобов’язання неухильно дотримуватися норм парламентаризму і Регламенту.
«Я би хотів, щоб ми вийшли на нову якість нашої спільної роботи», - сказав В.Гройсман, відкриваючи у вівторок третю сесії Верховної Ради України восьмого скликання.
Керівник Парламенту зазначив, що нова сесія відкривається «у надзвичайно трагічний день». «Учора під стінами українського Парламенту від рук злочинців і вбивць постраждали більше ста наших героїв, тих хлопців, які захищали право України на демократію, парламентаризм, які робили з честю свою справу і виконували свій громадянський обов’язок», - сказав В.Гройсман.
За його словами, згідно з даними на сьогодні, три людини загинули «від негідників, які дозволили собі вбивати у центрі столиці». «Молоді хлопці, трохи більше 20 років - це чиїсь діти, це люди, які могли жити, створювати сім’ї, народжувати дітей. Але ні - вийшло по-іншому», - сказав керівник Парламенту, закликавши депутатів «вшанувати світлу пам’ять наших героїв».
«Хочу особисто, від вашого імені, від імені усіх нормальних громадян нашої держави подякувати за те, що вони достойно виконували свій обов’язок, якісно робили свою справу, поважаючи право на мирні зібрання. Закликаю всю правоохоронну систему знайти кожного причетного до цього теракту, і кожен причетний має нести саму жорстку відповідальність, у тому числі, і політичну, за те, що перетворили абсолютно мирне зібрання на смерті і кровопролиття», - заявив В.Гройсман.
Голова Верховної Ради висловив переконання, що нині українські громадяни, українське суспільство «очікують від Парламенту якісної роботи, а не популізму». «Люди потребують прийняття якісних демократичних рішень, які змінюватимуть нашу країну. І я переконаний, що для кожного з нас це має бути обов’язком. Ми той Парламент, який прийшов після Революції гідності, ми маємо бути відповідальними перед тими, хто віддав своє життя за нашу незалежність і свободу», - заявив В.Гройсман.
Голова Верховної Ради закликав колег «відсьогодні демонструвати зовсім іншу якість парламентаризму, шану та повагу один до одного, щоб українці пишалися українським Парламентом, який має привнести стабільність у нашу державу, спокій і якість життя людей».