Громадські слухання с.Демівка
26.03.18

З метою отримання пропозицій від громадськості с.Демівка, врахування громадських інтересів щодо детального плану окремої земельної ділянки для розміщення підприємства сільськогосподарського призначення (особисте селянське господарство) на території Демівської сільської ради, видано Розпорядження голови райдержадміністрації С. Пустового № 109 від 26 березня 2018 року «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території Демівської сільської ради (за межами населеного пункту)  Чечельницького району Вінницької області».

У відповідності до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року  № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 23 лютого 2016 року № 54:

1. Провести в період з 27 березня по 27 квітня 2018 року громадські слухання щодо врахування громадських інтересів детальним планом території окремої земельної ділянки площею 2,0 га за межами населеного пункту на території Демівської сільської ради по вулиці Котовського, 73а для розміщення підприємства сільськогосподарського призначення (особисте селянське господарство).

2. Оприлюднення матеріалів детального плану території привести шляхом їх розміщення на веб-сайті Чечельницької райдержадміністрації та в приміщенні Демівської сільської ради.

3 . Відповідальною особою за організацію громадських слухань, реєстрацію та розгляд пропозицій, їх узагальнення та передачу розробнику детального плану території ПрАТ "НВК "Світязь", призначити завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації О.Жмурка (смт Чечельник, вул.Героїв Майдану, 31).

4. Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до детального плану території провести шляхом їх розміщення на веб-сайті райдержадміністрації та в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.