Громадські слухання в с.Деміка
26.04.18

24 квітня 2018 року в селі Демівка Чечельницького району проведено громадські слухання у вигляді зустрічі членів громади з предстаниками Чечельницької райдержадміністрації, посадовими особами місцевого самоврядування, а також з представниками ПАТ  «НВК«Світязь».

Предметом громадських слухань був проект детального плану території окремої земельної ділянки площею 2,0 га за межами населеного пункту на території Демівської сільської ради по вулиці Марківка, 73а (колишня вул.Котовського) для розміщення підприємства  сільськогосподарського призначення  (особисте селянське господарство). Даний проект розроблено ПАТ  «НВК«Світязь» (м.Вінниця). Головний архітектор проекту - Потапенко Валерій Михайлович.

Громадські слухання проведено відповідно до розпорядження голови Чечельницької райдержадміністрації №109 від 26.03.2018 року «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території Демівської сільської ради (за межами населеного пункту)  Чечельницького району Вінницької області».

З проектом детального плану території громадськість населеного пункту ознайомили безпосередні його розробники – головний архітектор проекту Потапенко В.М. та інженер проекту – Савченко Н.М.

За результатами громадських слухань складено відповідний протокол в якому рекомендовано проектній організації подати даний проект детального плану із внесеними доповненнями на розгляд містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації.

Ознайомитись із проектом детального плану можна на нашому веб-сайті в розділі: Містобудівна діяльність.

Участь громадськості села в обговорені ДПТ

Архітектор Потапенко В.М. презентує проект детального плану території