Хвилина мовчання та покладаня квітів
14.03.19

Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок прийняли рішення йти добровольцями на захист східних кордонів нашої держави. 14 березня 2014 року, сонячного ранку прямо з київського Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, Верховна Рада України постановою від 17.01.2017 року № 1822-VІІІ встановила День українського добровольця, який відзначатиметься щорічно 14 березня.

З нагоди Дня українського добровольця сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа та працівники сектору цивільного захисту РДА, в якому працював загиблий загиблий під Іловайськом доброволець, капітан батальйону «Миротворець» Руслан Халус прийшли на кладовище у Чечельнику, аби віддати данину пам’яті загиблим і померлим добровольцям, учасникам ООС (АТО).

Біля могили Руслана Халуса Ольга Віталіївна подякувала батькам за гідне вихованнясина, мужність і патріотизм якого будуть вічним прикладом для підростаючого покоління.

Присутні вшанували пам’ять полеглих добровольців хвилиною мовчання та покладанням квітів до могил: Руслана Халуса, Сергія Коротана, Євгена Сивкова та Євгена Діхтяра.

  

123