Іван Мовчан:"Майбутнє наших дітей- в руках вчителя

Іван Мовчан: «Майбутнє наших дітей, нашого народу - в руках учителя, в його золотім серці»

Зазначив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, вітаючи працівників освіти області з професійним святом.
«Я абсолютно переконаний, що тільки тоді, коли ми виховаємо молоде покоління з глибокими і системними знаннями, ми зможемо збудувати справді незалежну державу, яка буде сильною і заможною. Наше завдання – використати наявні ресурси так, щоб якість освіти підвищувалася, щоб випускники шкіл були конкурентноздатними під час вибору професії і працевлаштування.
На пріоритетності освіти наголошує Президент України, і ми чітко виконуватимемо завдання Глави держави».
Керівник області подякував педагогам за їхню нелегку працю і побажав здоров’я, натхнення, терпіння і вдячності від учнів.
Після вітальних слів Іван Мовчан разом із заступником вінницького міського голови Валентиною Балицькою вручив педагогам нагороди і премії, а також сертифікати на отримання грантів.
Директор департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк та голова обласної організації галузевої профспілки Сергій Пугачов вручили кращим освітянам області педагогічні премії та грамоти і грошові винагороди.
Завершилися урочистості концертом заслуженого артиста України, співака та композитора, директора Вінницького училища культури і мистецтв ім. Миколи Леонтовича Станіслава Городинського.