Йому сьогодні було б 42
08.04.19

Минулого тижня громадськість Чечельницького району вшановувала загиблого воїна ООС Руслана Халуса. До батьків загиблого завітали колишні побратими Руслана. Вони разом вклонилися Герою та відвідали Чечельницьку школу №2, у якій він навчався.

Школярі та учні підготували вечір пам’яті Руслана Халуса, вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіальної Дошки.

Руслан закінчив  Київський інститут Сухопутних військ у 1999 році. До 2004 року служив у Збройних Силах України. До 2007 року працював на посаді начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Чечельницької райдержадміністрації.

Військове звання - капітан. Проходив службу у батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець».  Виконував завдання з охорони громадського порядку, оборони  важливих  об’єктів   в м. Іловайськ, Донецької області.

Указом Президента  України  від 26.02.2015 р №  109/2015 нагороджений  орденом « За мужність»  ΙΙΙ ступеня (посмертно).

Довідково

Народився: 05.04.1977 р. в с Козинці Липовецького району, Вінницької області ,  постійно проживав в селищі Чечельник, Вінницької області.

Загинув: 29.08.2014 р.  під час виходу з  оточення біля м.Іловайськ, Донецької області.

Вічна пам’ять і слава Герою!