Кабінет реабілітації та лікувальної фізкультури відкрили в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни

Урочисте відкриття реконструйованого кабінету реабілітації та лікувальної фізкультури відбулось в обласному клінічному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни 13 січня за участі заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової.

Заступник голови облдержадміністрації оглянула сучасне тренажерне обладнання оздоровчого центру, поспілкувалася з медиками та пацієнтами закладу. Любов Спірідонова зазначила, що створенню належних умов для реабілітації та лікування інвалідів та ветеранів війни на Вінниччині приділяється серйозна увага. 

"Досвід Вінниччини показує, що європейські стандарти відновного лікування можуть бути ефективно впроваджені в нашій державі. З відкриттям лікувально-фізкультурного комплексу госпіталь зможе надавати комплексну реабілітацію – проводити заняття із лікувальної фізкультури за новітніми європейськими методиками, " - наголосила Любов Спірідонова.

Вона висловила переконання, що це сприятиме покращенню самопочуття та швидшому одужанню пацієнтів. 

Актуальність відкриття кабінету реабілітації та лікувальної фізкультури обґрунтував присутнім головний лікар обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни Валерій Бабійчук. Він повідомив, що тренажерний зал обладнаний сучасним обладнанням і тренажерами, які відрізняються високою якістю, безпечністю, функціональністю і комфортом, меблями, шведськими стінками, біговими доріжками, спортивним інвентарем. Тут працюватимуть досвідчені спеціалісти з фізичної реабілітації та лікарі з лікувальної фізкультури і спортивної медицини.