Капітальний ремонт дороги Чечельник-Білий Камінь розпочато
16.07.20

Про це інформує перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук. «Сьогодні розпочалися підготовчі роботи до капітального ремонту дороги, яка чи не найбільше турбувала жителів нашого району. Частина дороги від Білокамінського повороту і до межі Бершадського району буде відремонтована за сучасними стандартами. Для зручності пасажирів заплановано облаштувати  дві автобусних зупинки з біовбиральнями та 1300 кв.м тротуару.  Дорожня розмітка, типові дорожні знаки, бар’єрне огородження, освітлення пішохідного переходу – це для зручності і безпеки перевізників», - зазначив Віталій Володимирович.

Довідково. Протяжність дороги 7,89 км.

Замовник – Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

Переможець торгів - Товариство з обмеженою відповідальністю «РОСТДОРСТРОЙ».

Ціна Договору становить 108 млн 577тис. 512 грн.

Ціна Договору визначається на підставі кошторисної документації, розробленої Замовником в установленому чинним законодавством порядку на основі дефектних актів. Складання дефектних актів покладається на Замовника із можливістю залучення сторонніх організацій.

Сума фінансування на 2020 рік складає – 67, 5 млн грн.

Попередня оплата становить 20 млн 250 тис.  грн.

Здавання й приймання наданих робіт, після закінчення їх виконання, здійснюється у відповідності до чинного законодавства України і оформляється актом приймання виконаних будівельних робіт за формою КБ-2в та довідкою про вартість виконаних будівельни х робіт та витрати за формою №КБ-3.

Виконавець гарантує можливість експлуатації Об'єкту після виконання робіт з наступними гарантійними строками:

• земляне полотно - 1О років;
  • основа дорожнього одягу - 1О років;
  • асфальтобетонне/цементобетоннепокриття - 1О років;
  • асфальтобетонне покриття влаштоване на шарах методом регенерації - ІО років;
  • мости - 8 років;
  • водопропускні труби - 6 років;
  • регуляційні споруди - 6 років;
  • огородження дорожнє - 5 років;
  • напрямні стовпчики - 2 роки;
  • дорожні знаки - 2 роки;
  • будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб - 12 місяців.