Карта пріоритетів на 2015 рік

В ході презентації діяльності водогосподарсько – меліоративного комплексу та управління водними ресурсами області, яка відбулась на щотижневій робочій нараді з керівниками департаментів та управлінь регіону, голова облдержадміністрації Валерій Коровій озвучив ряд зауважень до роботи управління начальнику БУВР Південного Бугу Миколі Коменчуку.

Очільник області наголосив на необхідності у місячний термін чітко визначити пріоритетні напрямки діяльності управління до кінця 2015 року, оскільки ні динаміка використання водних ресурсів області, ні темпи й обсяги залучення коштів з місцевих бюджетів та інших джерел на розвиток та утримання водогосподарського комплексу не відповідають вимогам сьогодення.

Невтішними є і результати надходжень коштів за оренду водних об’єктів, що знаходяться на території Вінницької області. Так, за інформацією, наведеною начальником Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг Миколою Коменчуком: у 2013 році таких надходжень було 330 тис .грн,, у 2014 роц і- 305 тис. грн.., а за І квартал 2015 року - всього 30 тис. грн.

За словами керівника, Басейновим управлінням протягом 2014 року виготовлено 130 паспортів водних об'єктів, в тому числі 23 - для аукціонів. З початку2015 року виготовлено 35 паспортів, з них для проведення аукціонів – 14 ( всього ж на Вінниччині наявні 5300 водних об’єктів, що потребують паспортизації).

Тож управлінню водними ресурсами області слід повністю переформатувати свою роботу, аби крокувати в ногу з часом. Очільник області наголосив, що наступну презентацію БУВР слід очікувати на нараді з активом області рівно через місяць.