Книга – найкращий подарунок
11.10.16

Всеукраїнський день бібліотек - особливе свято не тільки для бібліотекарів, але й для багаточисленних читачів та любителів культурного дозвілля.

Добра традиція – дарувати книги  бібліотеці  на свята   зберігається та передається з покоління в покоління. Дари приватних осіб, видавництв, організацій та авторів – це не лише одне з суттєвих джерел поповнення фондів бібліотеки, а й яскраве свідчення опікування її долею.   «Книжкові подарунки до Дня  бібліотеки»- книжкова виставка за такою назвою  презентувалася в  центральній  районній  бібліотеці.  Ольга Віталіївна  Беседа, заступник голови РДА, до  дня  бібліотек подарувала  підбірку  книг бібліотеці.  Перлиною подарованої колекції стала книга «Баобаб», землячки – чечельничанки Алли Дорош. Дуже зраділи  бібліотекарі і читачі подарункам  від  представника  влади і щедрої   читачки  бібліотеки.

Віримо, що   подарунок   Ольги  Віталіївни сподобається і вчителям, і учням, і, головне, буде корисним у роботі і навчанні.