Линуть вітання від творчих колективів
29.12.17

Гарний настрій в переддень Нового року подарували керівництву і всьому колективів райдержадміністрації і районної ради вихователі і вихованці дитячої установи "Веселка" та творчий колектив районного будинку культури, привітавши з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Щирі вітання і побажання, пісні від талановитих самодіяльних артистів створили напрочуд святкову атмосферу. Виступи і дошкільнят, і дорослих сподобалися усім.

Голова райдержадміністрації Сергій Пустовий та голова районної ради Сергій П'яніщук висловили сердечну вдячність аматорам за чудові концертні програми та побажали їм миру, добра, міцного здоров’я, благополуччя, щоб вони і надалі радували жителів Чечельниччини своїми гарними виступами.