Лише шляхом діалогу з громадськістю влада може вирішувати нагальні

 

Лише шляхом діалогу з громадськістю влада може вирішувати нагальні проблеми сьогодення
Наголосив керівник виконавчої гілки влади області Анатолій Олійник під час зустрічі з представниками громадської ради при голові облдержадміністрації . «Вважаю, що без публічного обговорення вирішення важливих проблем не можливе. Тому обласна влада буде працювати над тим, щоб стати ще публічнішою і відкритішою. А у своїй роботі завжди готовий до діалогу, до обговорення усіх питань, що стосуються життя та розвитку нашого краю» - зауважив Анатолій Олійник. 
Слід зазначити, що перебуваючи на посаді голови облдержадміністрації Анатолій Олійник вперше прийняв участь у засідання Вінницької громадської ради при голові облдержадміністрації. Однак, очільник регіону зазначив: «Наші зустрічі будуть системними, адже в цьому є потреба, і зі свого боку гарантую розуміння і конструктивну взаємодію. Переконаний, що відкритість державної влади є важливою умовою демократизації держави. Ми ставимо консультації з громадськістю в один із основних пріоритетів, а тому, впевнений, що на результат від нашої співпраці довго чекати не прийдеться» - підкреслив Анатолій Олійник. 
В рамках зустрічі представники громадської ради мали можливість задати голові облдержадміністрації запитання. Окрім того, окремі члени об’єднання внесли свої пропозиції щодо покращення роботи влади та громади. В свою чергу Анатолій Олійник пообіцяв розглянути їх та взяти до уваги. 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА