Майже 5 тисяч послуг протягом року
28.03.16

Центр надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації (Центр) створений відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.07.2013 року № 220 «Про створення у Чечельницькому районі Центру надання адміністративних послуг».

Центр створений як постійно діючий робочий орган — Сектор надання адміністративних послуг  відділу економіки та торгівлі райдержадміністрації.

Основною метою роботи центру є створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг, організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, підвищення комфортності отримання заявниками адміністративних послуг, протидії корупції, ліквідації посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг, підвищення поінформованості заявників про порядок, способи та умови отримання адміністративних послуг.

Законодавчим підгрунттям відкриття Центру є Закони України «Про місцеві державні адміністрації», "Про адміністративні послуги", а також розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523.

Станом на 29.03.2016 року через Центр надання адміністративних послуг надаються 50 послуг, в тому числі з грудня місяця 2015 році запроваджено реєстрацію та передачу на обробку заяв з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно через програмне забезпечення Державного реєстру речових прав «АРМ «Оператор», а також укладено угоду про співпрацю між райдержадміністрацією та сектором міграційної служби в Чечельницькому районі щодо надання двох послуг по лінії ДМС.

У Центрі надаються адміністративні послуги:
1.                  Відділу Держземагенства у Чечельницькому районі;
2.                  Управління праці та соціального захисту населення РДА;
3.                  Сектору молоді і спорту райдержадміністрації;
4.                  Служби у справах дітей райдержадміністрації;
5.                  Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації;
6.                  Реєстрація речових прав на нерухоме майно;
7.                  Сектору міграційної служби в Чечельницькому районі;
8.                  Документи дозвільного характеру.

Протягом 2015 року Центром надання адміністративних послуг надано 4841 послуга, а саме:
- відділом Держземагенства у Чечельницькому районі – 3992;
- управлінням праці та соціального захисту населення РДА – 730;
- сектором молоді і спорту райдержадміністрації –3;
- службою у справах дітей райдержадміністрації – 2;
- відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації – 7;
- реєстрація прав на нерухоме майно – 12;
- документів дозвільного характеру – 3.