Майже 8 тис. чечельничан мають пільги
10.04.18

Станом на 01.04.2018р. на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги по Чечельницькому району включено 7998 осіб. Мають статус:
- інвалідів війни – 58 чол.;
- учасників бойових дій на території інших держав – 14 чол.;
- учасників бойових дій  в Афганістані – 36 чол. в т.ч.  16 особам надано статус інваліда війни;
-  учасника бойових дій в зоні  АТО  - 191 чол., у тому числі 8 інвалідів війни;
- учасники війни – 242 чол.;
- члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 88 чол., із них загиблих в АТО – 10 чол.;
- діти війни – 2348 чол.;
- жертви нацистських переслідувань – 2чол.;
- жертви політичних репресій – 1чол.;
- ветерани військової служби та органів внутрішніх справ – 19чол.;
- сільські педагоги, бібліотекарі, медики, працівники культури на пенсії -  397 чол.;
- багатодітні сім’ї – 200 сімей;
- діти з багатодітних сімей – 727чол.;
- сім’ї опікуна – 2сім'ї;
- ветерани праці – 1511чол.;
- дітей – інвалідів – 34чол.;
 - інвалідів загального захворювання(І-ІІІ груп )-694чол.;
- осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1419чол.
З початку  2018 р. нараховано пільг на  житлово-комунальні послуги 346,5 тис.грн., відшкодовано – 464,9тис.грн. Заборгованість  на 01.01.2018 р.-  125,8тис.грн. та на 01.04.2018р. – 7,4тис.грн..
З початку  2018 р. нараховано за послуги зв’язку на пільгових умовах категоріям громадян, що включені до ЄДАРП, які мають право на пільги – 6,8 тис.грн., відшкодовано – 25,5 тис.грн. Заборгованість  на 01.01.2018 р. -  30,8 тис.грн. та на 01.04.2018р. – 24,1 тис.грн.
Також нараховано та профінансовано за пільгове перевезення «Шевченківська дирекція залізничних перевезень»  в сумі 2,1 тис.грн.
Проводиться прийом заяв та необхідних документів для виплати компенсації взамін надання пільг на придбання твердого палива  та скрапленого газу, одноразової матеріальної допомоги.
Виплачено компенсацію взамін надання пільг на придбання твердого палива  на суму 489,8 тис.грн.
За період 2018 року нараховано та виплачено компенсацію на бензин, ремонт та транспортне обслуговування особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які перебувають на обліку для забезпечення спецавтотранспортом або отримали спец автотранспорт, 23 особам на  суму 4,1 тис.грн.
З початку   2018 р.  3 непрацюючій малозабезпеченій особі  виплаченоодноразову матеріальну допомогу в сумі 2,1тис.грн.
Профінансовано матеріальну допомогу 1 військовослужбовцю, звільнененому з військової служби (строковики) в сумі 1,4тис.грн.
На даний час в Чечельницькому районі проживає 75  інваліди  – візочники. В 2018 р. видано34направлення на забезпечення  технічними та іншими  протезно – ортопедичними  виробами.
Укладено  угоди на перевезення пільгових категорій громадян із ФОП Шпильовий М.В., ТОВ «Ольгопільське АТП» та ПАТ «Українська залізниця».
      Проводиться звірка списків пільговиків по підприємствах-надавачах пільгових послуг (Чечельницькі ЕМ та Укртелеком) та даними бази ЄДАРП, та проводиться опрацювання виявлених розбіжностей.Розглянуто всі звернення громадян,  надано повні відповіді в терміни, встановлені законодавством. Порушення термінів розгляду звернень відсутні.

Станіслав МПРТИНЮК
начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації