Ми повинні навчитися працювати з європейськими фондами

 

 
На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник 2 червня під час щопонеділкової оперативної наради з керівниками департаментів та управлінь області.
Інформуючи про візит вінницької делегації до Румунії, очільник регіону повідомив про питання, які обговорювалися під час зустрічі з керівництвом Ясського повіту. «Мова йшла, насамперед, про зведення мосту через Дністер сполученням «Ямпіль – Косеуци». І 25 червня планується зустріч трьох віце-прем’єр-міністрів – Румунії, Молдови і України – для обговорення цього питання. Молдавська сторона готова взяти на себе виготовлення техніко-економічного обґрунтування цього проекту, і Уряди трьох держав налаштовані на те, щоб спільно його реалізувати», - зауважив Анатолій Олійник.
Обговорювали партнери і майбутнє Вінниччини в освоєнні коштів Європейського Союзу. «Найголовніше, щоб ми були готові до роботи в цьому напрямку. Тому є домовленість з румунською стороною про направлення з Вінниччини 12 молодих людей, які володіють англійською мовою, на навчання по написанню європейських проектів. Там є відповідні вимоги, механізм маємо продумати і будемо розпочинати конкретну роботу. Ми повинні навчитися працювати з європейськими фондами», - наголосив керівник області.
Крім того, голова облдержадміністрації інформував учасників наради про досягнуту під час зустрічі домовленість щодо створення спільного плану заходів з обміну делегацій для більш глибокого ознайомлення з культурними традиціями країн-партнерів та реалізації низки інших питань, які потребують вирішення на шляху до ЄС.